Żuławy w rytmie disco – niezapomniana impreza w Nowym Stawie!

15 lipca Nowy Staw zamieni się w centrum rozrywki i tańca, gdyż organizowane będzie wyjątkowe wydarzenie – impreza disco polo o nazwie „Żuławy w rytmie disco”. Całe wydarzenie jest inicjatywą nowostawskiego centrum kultury i biblioteki, które postanowiło zapewnić mieszkańcom niezapomnianą noc pełną zabawy i energetycznej muzyki.

1. Sponsor strategiczny GRUPA AZOTY

3. Partner wydarzenia URZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

4. Patronat Honorowy

* Marszałek Województwa Pomorskiego , Starosta Powiatu Malborskiego, Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO , 4Plast, Dekarskie sos

Na scenie pojawi się wiele znanych i uwielbianych zespołów disco polo, gotowych porwać publiczność do tańca. Wśród nich znajdą się takie gwiazdy jak Playboys, Mig, Boys, Cristo Dance, Czadoman, Extazy i Miły Pan oraz New Smile. To prawdziwa gratka dla fanów tego gatunku muzyki, którzy będą mieć okazję zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów.

Nowostawskie centrum kultury i biblioteki zadbało o wszystkie detale tego wydarzenia. Oprócz doskonałej oprawy muzycznej, uczestnicy będą mogli skorzystać z różnych atrakcji. Przygotowane zostaną stoiska gastronomiczne, na których będzie można skosztować pysznych potraw i napojów. Będzie również wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchane zamki, malowanie twarzy i wiele innych.

„Żuławy w rytmie disco” to doskonała okazja, aby zrelaksować się, potańczyć i spędzić czas w towarzystwie wspaniałej muzyki. Będzie to niezapomniana impreza, która dostarczy wszystkim uczestnikom mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień. Przygotujcie swoje najlepsze taneczne kroki i dołączcie do nas w Nowym Stawie 15 lipca na imprezie disco polo „Żuławy w rytmie disco”!

Skip to content