Ferie zimowe z NCKiB

Ferie zimowe z NCKiB

Ferie zimowe to przyjemna sprawa, prawda? Upragnione i długo wyczekiwany okres zimowego odpoczynku od roku szkolnego – idealne, żeby podładować baterie, by WYTROPIĆ PRZYGODĘ i poznać nowych ludzi. I to zimą- najpiękniejszą porą roku!

Ferie z Tropicielami Wakacyjnej Przygody gwarantują świetną zabawę i wspomnienia na długie, długie lata.

Tym razem przeniesiemy się do Krainy Narnii by przeżyć tam niezwykłe przygody. Każdy uczestnik zostanie członkiem znamienitego narnijskiego rodu. Wszyscy bedą mieli okazję popisać się swoją siłą, odwagą i sprawnością fizyczną podczas naboru do Armii Aslana, by później odbyć ostateczne starcie z Białą Czarownicą. W Krainie Narnii czeka na Was mnóstwo zadań do wykonania. Jak np. gra terenowa „Bohaterowie Narnii”, będziemy w niej wytężać umysly podczas rozwiązywania zagadek logicznych. Dla tych, którzy wolą zajęcia muzykalne przygotowaliśmy Festiwal Pieśni dla fauna Tumnusa.
Niespodzianek czeka Was co niemiara, atrakcyjny niezbędnik jak to już leży w naszym zwyczaju. Tydzień fantastycznych przygód, milion zdjęć, wspomnienia nie do wymazania i to coś co każdy TROPICIEL po naszych półkoloniach już posiada, umiejętność wytropienia
Przygody zawsze i wszędzie Nudzie mówimy stanowcze NIE!

Wytrop Ferie razem z NAMI
Ferie z Tropicielami

Zapisy w impresariacie NCKiB
Koszt 280 zł/ osoby
W cenie m.in.: niezbędnik, wyżywienia, wycieczka, ubezpieczenie.
Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy 🙂

Data

sty 13 - 17 2020
Zakończone!

Czas

09:00 - 15:00

Comments are closed.

Skip to content